Zawartość opakowania

Dostosuj

Zawartość opakowania

Opakowanie Kraita niezwykle różni się od tych, do których przyzwyczaiły nas markety oraz sklepy z komputerami. Bardzo ładnie wykonane z czarnego, matowego kartonu pudełko okraszone srebrnym logiem Kraita, wypukłym logiem Razera oraz rzepem wygląda niczym ekskluzywna wersja myszy dla najbogatszych. Pośród chwytów reklamowych na opakowaniu znajdziemy szczegółowe informacje (aż w 8 różnych językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, japońskim, koreańskim oraz chińskim) dotyczące technologii zastosowanych w myszce, jej parametry, wypowiedzi sławnych graczy na temat myszy (Grubby, apm70) oraz znane nam z reklam proszków do prania techniczne porównanie produktu ze "zwykłą myszką".

1_1_IM000097s.jpg 1_2_IM000103s.jpg


Dosyć obiecująco brzmią hasła "do 1200 Akcji na minutę (APM)", "rozdzielczość 1600 DPI", "technologia Hyperesponse", zapowiada się całkiem ciekawie, zajrzyjmy zatem do środka...

W pudełku powinniśmy znaleźć trzy następujące rzeczy: mysz, instrukcję obsługi w języku polskim oraz znajdujące się w foliowej kopercie sterowniki, certyfikat i naklejkę. Instrukcja obsługi niestety nie jest pozbawiona drobnych błędów, aczkolwiek opisano w niej każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący produktu. Instrukcja obejmuje proces instalacji myszy do komputera, instalacji sterowników oraz dokładną konfigurację systemową (wyjaśniono każdy termin tak, aby nawet początkujący nie miał żadnych problemów z myszką). Płyta ze sterownikami (w wersji 1.2) podobnie jak w Copperhead'zie, została umieszczona w okrągłej książeczce, która jest niczym innym jak skróconą, angielską wersją instrukcji. Do tego certyfikat autentyczności - okrągła karteczka z informacją od twórców produktu oraz coś, co mnie najbardziej zdziwiło, kolorowa naklejka na szybę z logiem Razera (wymiary 11x11cm). Jeżeli ktoś ma okno w komputerze, albo nie ma co nakleić na przednią szybę samochodu - jak znalazł.

1_3_IM000102s.jpg 1_4_IM000105s.jpg


Do Kraita niestety nie dołączono żadnego pokrowca na mysz (Diamondback) ani dodatkowych ślizgaczy, ale również nie znajdziemy nikomu niepotrzebnych reklam czy innych papierów (poza bardzo ważną kartą gwarancyjną). Po zakupie radzę sprawdzić zawartość, gdyż jeden z moich znajomych kupił w sklepie mysz bez sterowników i wspomnianej naklejki, co prawda gwarancję zgubił, ale to inna historia.



Wstęp | Zawartość opakowania | Opis myszy | Pierwsze uruchomienie, sterowniki | Testy | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

839 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.