LoSt CaUsE na dywaniku!

Dostosuj

LoSt CaUsE na dywaniku!

W miniony weekend w mieście Louisville, w stanie Kentucky odbyły się LANowe rozgrywki o nazwie Lanwar, organizowane pod banderą World Series of Video Games (WSVG). Przeszło sześćdziesięciu quakerów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i innych państw walczyło o prestiż za Oceanem i wysokie nagrody. Jak już zapewne wszyscy wiedzą, zdobywcą pierwszego miejsca został Włoch - Stermy, rozsławiony przez zeszłoroczny World Tour na platformie PainKiller. Drugie miejsce zajął rewelacyjny tamtego dnia reprezentant klanu tek9 - LoSt CaUsE. Równie rewelacyjny, tym razem dziennikarz eSportowy przeprowadził wywiad ze srebrnym medalistą.

Wspomnianym dziennikarzem, publicystą jest nasz rodak, powszechnie rozpoznawany i lubiany (aczkolwiek nie zawsze) Michał Carmac Blicharz. Rafik Bryant, bo tak brzmi pełne nazwisko przepytanego gracza, pokonał na swojej drodze do sukcesu takie duelowe sławy jak Jason socrates Sylka, czy ikona obecnego gamingu Johnathan fatal1ty Wendel. W wywiadzie opowiada o tym jak bardzo cieszył się z każdej wygranej walki, o tym jak nigdy nie uważał się za utalentowanego gracza i nigdy się nie poddawał. Ujawnia także szczegóły swoich przygotowań do Lanwar. Tekst jest dosyć długi, Rafik to dobry rozmówca, jego odpowiedzi są obszerne i ciekawe. Znajdziecie tam także kilka zdjęć. Cytat na zachętę? Proszę bardzo:

Jak przygotowywałeś się na Lanwar?

Przez dwa tygodnie trenowałem ze Strretruunerem, przez ten czas pomógł mi "dorosnąć" jako gracz, i jako człowiek. Czułem, że to najbardziej wpływa na moją grę. Później przybyli fatal1ty, fox i stermy, co było fajnym i ciekawym wydarzeniem, lecz myślę, że to bardziej mnie zraniło niż mi pomogło. Dlaczego? Dlatego, że stermy ma w sobie coś takiego, co sprawia, że twoje morale spadają do zera.

Powiedzmy jasno: zanim stermy przybył, byłem pewny siebie. Potem czułem coś w rodzaju: "Dlaczego ciągle jestem tak beznadziejny, po czterech miesiącach?". Po tym wszystkim wyruszyłem do Zionlan mając nadzieję, że wygram laptopa, a później pojechałem do Drunklore, aby poćwiczyć z Ermaciem, moim synem griffinem, mik3dem i bauhausem.

LoSt CaUsE: 'I'm a Top 64 Player' by Carmac @ Global Gaming Leauge

Global Gaming Leauge

KomentarzeKomentarze

  • lab

    #0 | lab

    2006-06-21 20:09:28

    d00mer szalejesz dzisiaj:), gj
  • Sh1eldeR

    #0 | Sh1eldeR

    2006-06-21 20:24:16

    Obczaj literowki, bo pare sie do tekstu wkradlo:

    niezawsze -> nie zawsze
    fatal1ty Wnedel -> fatal1ty Wendel
    dośyć -> dosyć
    najabrdziej -> najbardziej
  • d00mer

    #0 | d00mer

    2006-06-21 20:33:08

    To moja pięta Achillesa ;] fixed ;*
  • Nighter

    #0 | infin

    2006-06-21 21:06:33

    biore się za czytanie, teraz, kiedy ucze się q4 wszystkie info o q4 są dla mnie przydatne :)
  • dc

    #0 | Dc

    2006-06-21 22:10:49

    bardzo sympatyczny z niego koles...chyba
  • Sh1eldeR

    #0 | Sh1eldeR

    2006-06-21 22:23:38

    Jak piszesz 150 newsow dziennie to normalne ze czasem wcisniesz dwa klawisze w nie tej kolejnosci co trzeba :Asd
  • d00mer

    #0 | d00mer

    2006-06-21 22:28:17

    :D
  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

25 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie