Legacy of the Mob - reaktywacja
Po nie zbyt długiej absencji od gry w Quake'a 4, na scenę powraca do aktywności szwedzki klan Legacy of the Mob. Ta dość stara już drużyna jest bardzo dobrze znana wszystkim fanom Quake'a 2. Bowiem to właśnie w tej odsłonie wstrząsu lm stanowiło jedną z najlepszych drużyn europejskich. Jej zawodnicy nie pozostali jednak próżni wobec najnowszego dziecka Ravensoft i postanowili spróbować sił w nowej grze.
Początki nie były za różowe. Podczas ubiegłego EuroCupa ten szwedzki klan miał spore problemy z innymi drużynami już w kwalifikacjach i w rezultacie w tym prestiżowym turnieju ich nie zobaczyliśmy. Taki, a nie inny scenariusz pchnął większość graczy lm do przejścia do drużyny wooSai, z nadzieją na lepsze rezultaty. Nowa drużyna już miała zapewnione miejsce w turnieju. I trzeba przyznać, że radzili sobie całkiem nieźle. Jednak czas przyszedł na ustąpienie lepszym, klanowi GUNK, w 1/8 finału.
Po kolejnym drużynowym zawodzie, wooSai przeszło zupełnie w stan zamrożenia. Mimo tego, niektórzy wciąż mieli ochotę na grę, co spowodowało wysnucie pomysłu o reaktywacji Legacy of the Mob. Zamiary przekształciły się w czyny i lm z dniem dzisiejszym znowu zaczyna zabawę w TDM, w nieco "odmłodzonym składzie".
Lineup Legacy of the Mob
- optimizer (wooSai, dlx)
- blaz (wooSai, dlx)
- fazz (EYE, SK 1on1)
- zth (3vil 3lks, wooSai)
- mikkoh (FOE)
Fazz, który dołączył do drużyny wciąż pozostaje pod banderą SK Gaming, gdyż jego gry w tym klanie ograniczają sie jedynie do występów 1v1. Zaś pod tagiem lm będzie grał tylko w meczach TDM. Co przyniesie nowa drużyna z mocno odmienionym składem? To prawdopodobnie pokaże już przyszły ClanBase OpenCup Q4 TDM, który niebawem rusza pełną parą.
SK Gaming
#0 | PGS|guandi
2006-04-06 23:37:32
#0 | vdr
2006-04-07 00:30:06
Beszczescic imie Ojca Chrzestnego jakims klanikiem ? :>