BF2con06 - going nach Deutschland!

Dostosuj

BF2con06 - going nach Deutschland!

Dla fanów serii Battlefield2 rok 2006 może być jednym z najlepszych. Najpierw powstał turniej organizowany między innymi przez Electronic Arts - Polish Championship 2006, który miał wprowadzić nową jakość na Polską scenę bf2. Później dowiedzieliśmy się o dwóch rewolucjach na arenie, mianowicie przejście UKF.b2 do Fear Factory, oraz battlefieldowskiej dywizji klanu Free City do multiklanu Voodoo. Dziś, wczesnym rankiem podałem informację o zbliżającym się lanie w Poznaniu i okazuje się, że to nie koniec emocji.

Pod koniec kwietnia bieżącego roku, a dokładniej między 28 a 30 kwietnia odbędzie się BF2con06, organizowany przez Electronic Arts. Cała impreza będzie miała miejsce w niemieckiej miejscowości Alsfeld, niedaleko Frankfurtu i zbierze europejską czołówkę w hali Hessenlandhalle.
Główny organizator (EA) planuje wysłać z Polski dwa autokary. W jednym gracze, w drugim Polska delegacja szeroko rozumianych mediów. Jedynym warunkiem, który może stanąć na przeszkodzie jest wymagane 18 lat od każdego 'wycieczkowicza'. Tutaj należy powiedzieć, iż tak przejazd, jak i zakwaterowanie, czy bilety na halę są za darmo. Zabawa wydaję się być typu BYOC, co znaczy Bring Your Own Computer, także będziemy musieli targać ze sobą przez cały kraj i resztę drogi cały sprzęt, nawet monitory. Co prawda EA zabiega o to, aby mieć możliwość wypożyczenia 30 monitorów firmy BenQ, ale na razie są to tylko plany.
Warto rzucić okiem w program wycieczki i inne atrakcje:

  • hide_dot.gifProgram
    • Piątek: przyjazd, montaż własnego komputera, powitania i pierwsze rozgrywki multi-player
    • Sobota: turnieje, prezentacja modów, przemowa gościa z DICE
    • Niedziela: wręczenie nagród, wyjazd

  • hide_dot.gifTurnieje battlefielda
    • BF2 8on8
    • BF1942 8on8
    • BFVietnam Race
    • Operation Peace Keeper Mod 4on4 / 8on8

  • hide_dot.gifPozostałe turnieje
    • C&C Generals / Battle 4 ME 2
    • NFSMW 1on1
    • Laser Tanks Duell
    • Lego Ice-Hockey Duell
    • Carrera Racing Tournament

  • hide_dot.gifPozostałe wydarzenia
    • 2 oficjalne prezentacje modów (BF1918 i Operation Peacekeeper)
    • gość z DICE
    • TOP-SECRET Area - hands-on.
    • BF na Xbox360
    • Partying and chill-out zone


Impreza zapowiada się bardzo atrakcyjnie, szkoda jednak, że zobaczymy tam tylko trzy Polskie zespoły, choć to i tak lepiej niż 0 ;). Pozostaje mi jedynie życzyć, aby pierwsze trzy miejsca były dla Polaków!

KomentarzeKomentarze

  • Pajda

    #0 | Pajda

    2006-03-11 18:06:12

    Bylo, aktualna kolumna :P
  • priAm

    #0 | kumar

    2006-03-11 18:25:21

    e e nie było w newsie :)
  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7171 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie