52 wspaniałych...
Przed momentem zakończyło się losowanie drugiej fazy eliminacji Online Duel Cup. Choć w sumie co to za eliminacje, skoro gramy już duele? :) W każdym razie do decydującej rozgrywki, w której stawką jest możliwość stoczenia pojedynków z najlepszymi pierwszej edycji DECT stanie 52 (a nie 53, jak pisałem w poprzednim newsie - mój błąd) graczy. Siostra movego podzieliła ich drogą losowania na trzynaście grup. Z każdej z nich awansuje dwóch najlepszych.ODC eliminacje Duel

1. god
2. Fux
3. kon1o
4. g4n

1. skaven
2. Caleb
3. papi
4. Tho

1. iri
2. sleet
3. BreeZe
4. kosek

1. r1ko
2. grafo
3. tysik|cD
4. Eddy

1. terror
2. kaeres
3. vTm
4. bryan

1. Sachy
2. vult
3. acura
4. Dawc!o

1. v3rb
2. Nikon
3. g0bl1n
4. lel

1. lecho
2. coa.scuzz
3. Pent!um
4. Matt!as

1. abshaper
2. fuzzmat
3. bonhart
4. tox1c

1. Randall
2. Azatoth
3. bush
4. Replay

1. Z3us_[ForC]
2. Zielek
3. riq
4. XeroBoy

1. Szaman
2. V!ru$*bd
3. cannabis
4. Jimmy

1. slawek
2. nxs.freak
3. rav3k
4. scR
Hm, od razu rzucił mi się w oczy pewien paradoks. W mojej grupie (H) znalazł się także scuzz, z którym rywalizowałem w fazie FFA. Cóż, wtedy nieznacznie uległem, teraz będę mieć okazję do rewanżu :}
Grupy są w miarę wyrównane, najsilniejsza jest chyba grupa "B", w której obok Caleba zagrają skaven, papi, oraz znany-nieznany Tho :D Zwycięzcy i drudzy na mecie tych duelowych mini-lig awansują do zasadniczej fazy ODC. Zdecydowanie gra warta świeczki, co już wspominałem, więc uraczę Was terminarzem.


18:00 - grupa A
19:00 - grupa B
20:00 - grupa C
21:00 - grupa D

18:00 - grupa E
19:00 - grupa F
20:00 - grupa G
21:00 - grupa H
22:00 - grupa I

18:00 - grupa J
19:00 - grupa K
20:00 - grupa L
21:00 - grupa M
Jak podkreśla move, terminy są ostateczne i ich zmiana absolutnie nie wchodzi w rachubę. Z godzin, w których rozgrywane będą grupy można wywnioskować, że organizatorzy nie mają zamiaru patyczkować się z graczami. Wchodzimy na serwer, krótka rozgrzewka i gramy. Bez zbędnego szemrania czy narzekania - o wszystko trzeba zadbać PRZED graniem!
Mecze będą rozgrywane z timelimitem 10, kolejno na mapach: pro-q3tourney4, ztn3tourney1 oraz pro-q3dm6. Przy czym jedna kolejka, to jedna mapa. Gramy zatem best of 1.
Zakończę newsa o ODC tradycyjną frazą - życzcie mi i scRowi awansu do dalszej fazy (nie próbujcie przekupywać siostry move'a karmą dla psa - pozdro Krypt :D. W przypadku SzczuRka będzie to trudne, gdyż napatoczył mu się rodzinny wyjazd, ale bądźmy dobrej myśli :)