Podsumowanie
Dwa dni spędzone z "The Freak Show" nie pokazały nam, który undead jest najlepszy. Co prawda mamy zwycięzcę, którym został Just.StaR21, jednak nie było ani
Vankora, ani naszego rodaka
Tomasza Pilipiuka, a z pewnością każdy miałby jeszcze swojego faworyta, którego według niego zabrakło. Emocji nie zabrakło za to z pewnością. Może gdyby gracze walczyli o jakieś konkretne nagrody to zgłosiłoby się jeszcze więcej graczy, bo przecież o to tutaj chodzi. Przejdźmy jednak do podsumowania tego, co miało miejsce od wczoraj do dzisiaj.
Już pierwszego dnia, po fazie grupowej, z turniejem rozstali się tacy zawodnicy, jak Shocker,
Boo,
Darius. W dniu dzisiejszym, mieliśmy rozgrywki prowadzone systemem pucharowym. Najciekawsze mecze miały miejsce oczywiście na samym końcu turnieju. Zwłaszcza finałowa potyczka pomiędzy
Hasu, a Star'em, była bardzo ciekawa. Przegrywający 2:0 Bułgar zdołał się podnieść, by ostatecznie zwyciężyć cały pojedynek ze swoim niemieckim oponentem 2:3.
Oto jak się przedstawiała końcowa klasyfikacja:
Just.Star21
BenQ.GeiL.Hasu
AoD-FH.Protois
Play.Abver
Gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim pozostałym zawodnikom. My kończymy tę relację i dziękujemy czytelnikom, którzy wraz z nami śledzili przebieg tego turnieju.
GG nieumarli!