eXSports - to już dzisiaj!

Dostosuj

eXSports - to już dzisiaj!

Tradycyjnie już dziś o godzinie 18.00 odbędzie się kolejna audycja z cyklu eXSports, która koprodukowana jest przez serwis eSports.pl i Radio eXtreme. Jak co tydzień podczas programu usłyszycie moc wiadomości ze świata sportów elektronicznych, które "zaopatrzone" będą w komentarz prowadzącego. Głos, który podczas audycji przemawiał będzie do Was, należy do Sajrusa, którego niektórzy z Was z pewnością już kojarzą.

eXSports to swego rodzaju podsumowanie całego tygodnia w świecie gamingu. W programie staramy się zawrzeć informacje pochodzące z każdej większej sceny. Nie chcemy pominąć żadnej gry, żeby każdy słuchacz poczuł się "syty". Pojawią się newsy z sekcji CS, SC, AAO, BF, JK, Q3, Q4, UT, W3, FIFA, CoD, MoH i wielu, wielu innych.

Ponadto każdy z Was może stać się współtwórcą audycji. Wystarczy wysyłać podczas programu swoje opinie, pozdrowienia itp. na numer GG prowadzącego. Jest on następujący: 3099875. Oprócz tego czekamy na konstruktywną krytykę, która pozwoli nam ulepszać eXSports z każdym kolejnym wydaniem.

Jeżeli ktoś z Was nie miał okazji słuchać poprzednich audycji, to ma taką okazję już teraz. Poniżej zamieszczam archiwum.

hide_dot.gifArchiwum eXSports



Zachęcamy do słuchania wszystkich graczy!

eSports, Radio eXtreme

KomentarzeKomentarze

  • Fx|g!ZMOo

    #0 | g!ZMOo

    2006-03-19 13:07:40

    zamowie pizze i otworze piwko:]

    Good Luck
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 13:13:25

    i włączę eXtreme :)
  • vader

    #0 | vdr

    2006-03-19 17:09:39

    Moze przeprowadzicie jakis wywiad ze mna ? :D
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 17:16:06

    hmn... a jesteś wysoką, długonogą i niebieskooką blondynką?
  • vader

    #0 | vdr

    2006-03-19 17:19:24

    W radiu i tak nie bedzie widac moich pieknych nog :/
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 17:22:50

    tych owłosionych? :P
  • FervenT

    #0 | FervenT

    2006-03-19 18:09:33

    Tych wydebilowanych :P
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 18:37:44

    słucham tego i jakoś tak hmm nieprofesjonalnie ;-DD\" przeczytam aalboo nie nie przeczytam\" , \"hmm mowi.....(cisza) wam hmm no wiecie jak gracie o co mi chodzi\"
    spróbujcie to wyeliminować ;)
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 18:40:42

    wiem, o co Ci chodzi, bo też to słyszę

    jasne, że się postaramy

    ogólnie to prowadzi klawisz zamiast Sajrusa i jest troche... troche bardzo nieprzygotowany, ale nie można go za to winić, dowiedział się o zastępstwie na 30 minut przed audycją
  • grubyBubu

    #0 | jakub m.

    2006-03-19 18:45:45

    : ) Audycja edukacyjna : )
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 18:46:40

    rozumiem was bo sam kiedyś robiłem w radiowęźle i trudno było mi coś wydusić od siebie^^
    audycja fajna tylko chodzi mi właśnie o te przerwy w mówieniu ;)

    edit: właśnie bardzo mi się to podoba ze jest tak \"na luzie\" ale słowa angielskie troszke za bardzo cytuje, znaczy akcent i może przydałoby się troszke luzu w głosie bo to ma byc wesołe a nie jak na stypie ;-DDD
  • dRaZe

    #0 | Nanashi

    2006-03-19 18:47:17

    etam, może być :D

    edit
    i już zapamiętam, że nie z przymiotnika pisze się razem ;D
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 18:52:01

    do szkoły tłuku! ;-DDDDDDD
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 18:53:33

    nagrałem :)
  • SpOoN_Frager

    #0 | SpOoN | off

    2006-03-19 18:53:39

    Hmmm nie wiem jak inni ale wydaje mi sie ze prowadzacy ma problemy z czytaniem tekstu z kartki ;]

    Zmiencie prowadzacego na kogos bardziej wyluzowanego i umiejacego czytac ^^

    Nie no zarty na bok :D Wszystko za sztywno, wiecej przygotowania przed programem, rozumiem ze ktos nawalil i wstawili inna osobe ale apele w szkole sa mniej sztywne :D
    Potrzebe kogos z bardzo dobra dykcja i operujacego dobrze jezykiem polskim. Mialem wrazenie jak sluchalem audycji ze Pan prowadzacy cos ma w gardle lub cos je miedzyczasie.

    Dodac musze za pierwszy raz slyszalem ta auducje i mam na dzieje ze ostatni =] Wole czytac newsy na esp.pl osobiscie ;]
  • dRaZe

    #0 | Nanashi

    2006-03-19 18:55:42

    Ta no lol właśnie nie wiedziałem czy napisać razem czy osobno więc strzeliłem, że osobno :D

    btw. dziwny zbieg okoliczności bo jutro mam dyktando z \'nie\' razem czy osobno :D
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-19 19:01:36

    \"na dzieje\" porozmawiajmy o języku polskim, kiedy Twój będzie nienaganny

    ten pan, który prowadził uratował dzisiejszą audycję, normalnie prowadzi Sajrus, możesz ściągnąć ostatnią z udziałem wymienionego przed chwilą prowadzącego
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 19:02:29

    nie wiem ile ma słuchaczy to radio ale spróbuj wziąć mikrofon i pogadać z kimś a co dopiero jak Cie słucha kupa ludzi to nie jest takie łatwe..jednak zgadzam się z Tobą w tych kwestiach :)
  • klawisz

    #0 | klawisz

    2006-03-19 19:07:21

    Dzięki za pozytywne komentarze. Co do negatywnych, a pojawił się jeden - nie ćwiczyłem nigdy dykcji, mam 16 lat i nie ukończyłem dziennikarstwa.
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 19:08:41

    a co do muzyki, nie słuchałem całej audycji aletak to leciało rock/pop/hh coś w tym stylu może zamieścicie ankietę na temat jakiej muzyki chciałbyś słuchać przy takiej audycjii?
    bo jak dla mnie techno/trance/rock jest dobre bo nastraja i nie jest to muzyka grobowa..bo hh wg. mnie to naprawdę się do tego nie nadaje ;)
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 19:11:58

    Dlatego nie wymagamy od Ciebie żebyś był jak prezenter RMF FM, poza tym było ok. A to ze ktoś Cie krytykuje to musisz się do tego przezwyczaić ponieważ taka Twoja dola ;)
  • unit10

    #0 | adam@UK

    2006-03-19 19:14:24

    Jakby się chodziło do szkoły a nie dupy rwać to byś nie musiał strzelać ;-DD
  • dRaZe

    #0 | Nanashi

    2006-03-19 19:17:38

    true 8-P
  • klawisz

    #0 | klawisz

    2006-03-19 19:29:06

    Ja zapraszam na swoją audycje w piątki od 18 do 19. Audycja nazywa się 80 eXtreme i... http://exradio.pl/audycje.php?id=138

    Co do gatunków: ja nienawidzę techno (takiego ala remiza), więc w moich audycjach się takiego ścierwa nie spodziewaj ;>
  • sxl

    #0 | sxl

    2006-03-19 20:32:15

    Używaj proszę opcji odpowiedz podczas komentowania : )
  • vader

    #0 | vdr

    2006-03-20 00:20:22

    Nie wiem czy dobrze kojarze, ale kiedys jak mial byc wywiad z Igorem to Sajrus tez nagle nawalil i program realizowal klawisz. I tutaj nie oceniajac juz kwesti dykcji, \'sztywnosci\' prowadzacego itp. musze powiedziec, ze do audycji na temat gamingu lepiej brac jednak kogos kto zna sie na scenie eSportowej i przynajmniej troche orientuje sie w sprawach, o ktorych ma mowic / czytac.

    Klawisz zapewne lepiej prowadzil by cos, co bylo by zwiazane z jego zainteresowaniami :)
  • klawisz

    #0 | klawisz

    2006-03-20 06:36:45

    Gaming jest jak najbardziej moim zainteresowaniem. Inną sprawą jest to, że nie mam aktualnej wiedzy o każdej z sekcji na eSports i podejrzewam, że nieliczne są osoby, które ją mają ;)

    Ale tak jak już mówiłem: 17:40, pisze do mnie Befree z prośbą o zastąpienie Sajrusa, zgodziłem się, bo miałem świadomość tego, że dzisiaj były by komentarze \"dlaczego nie było audycji, nie mogliście wziąć kogoś do zastępstwa?\".

    I jeszcze jedno: czytanie nicków w stylu: tihOp; j4rno jest truuuuuuudnym zadaniem, spróbujcie sami ;)
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-20 12:55:11

    Panowie staramy się jak możemy, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystkie wasze spostrzeżenia wykorzystamy
  • befree

    #0 | befree

    2006-03-20 12:56:00

    dobry pomyśł z ankietą, z pewnością takowa pojawi się na dniach
  • dRaZe

    #0 | Nanashi

    2006-03-20 13:56:43

    A może tak zawsze na początku audycji jakiś żenujący kawał prowadzącego? :D
  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

580 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie