CB NationsCup - blisko do finałów
Otóż to - pierwsza edycja turnieju ClanBase NationsCup - CS:Source trwa w najlepsze, znajdując się obecnie w fazie półfinałów. Muszę przyznać, że do tego czasu działo się naprawdę sporo, ale możemy tylko zacierać ręce - największe emocje dopiero przed nami. Już na początku mogę powiedzieć, że mecze półfinałowe to Wielka Brytania vs Dania oraz Finlandia vs Estonia. Z pewnością więc będzie na co popatrzeć. Na razie jednak spójrzmy trochę wstecz - na wcześniejsze fazy playoff.
Wszystko zaczęło się oczywiście od 1/8 finału. Spotkania rozegrały się 17 i 21 lipca. Oto ich lista:Mecze 1/8 finału








Małą niespodzianką może być mecz Estonii i Irlandii, gdzie wprawdzie faworyci wygrali, ale Irlandczycy zdołali wygrać jedną mapę. Brawo! Reszta spotkań przebiegła bez niespodzianek, warto jednak wspomnieć o nie pokazaniu się reprezentacji Czech na meczu z Niemcami. Jednakże nawet gdyby się pokazali, nie mieliby większych szans.
Zwycięzcy awansowali do fazy ćwierćfinałowej, gdzie zmierzyli się z drużynami zajmującymi pierwsze miejsca w swoich grupach. Byli to: Wielka Brytania, Finlandia, Dania i Holandia. Przyjrzyjmy się spotkaniom:









Wydawało się, że w tej fazie mecze będą duzo bardziej zacięte, tymczasem tylko Holendrzy, jedni z faworytów,postawili opór Estończykom (wygrywając jedną rundę). Niemcy poddali się bez pojedynku, przez co Brytyjczycy awansowali dalej. Duńczycy łatwo przekreślili szwedzkie marzenia o finale, a Finowie, kolejni wielcy faworyci, rozgromili Belgię.
Przed nami więc półfinały:




Czekają nas bardzo interesujące spotkania. Finowie staną naprzeciw Brytyjczyków, którzy świetnie sobie radzą, ale nie jestem pewny, czy podołają tym utalentowanym graczom z północy. Natomiast w drugiej parze znajdziemy Duńczyków, którzy od zawsze byli bardzo dobrzy w CSa, oraz Estończyków, którzy wprawdzie nie wyszli z grupy na pierwszym miejscu, ale wyeliminowali Holandię z turnieju. Wynik jest tu sprawą otwartą.
CB NationsCup - CS:S
#0 | freak
2005-08-23 13:58:48
#0 | -nEgatyw'q
2005-08-23 15:19:35
#0 | devix
2005-08-23 18:30:27
Dania [ > ] Estonia
Dzięki za uwagę - pozdrawiam :O
#0 | camon
2005-08-23 22:08:30