X700 od Ati (5 komentarzy)
Dnia wczorajszego odbyła się prezentacja nowych kart firmy ATI z serii X700.
Jak podano do wiadomości, karty posiadają 8 potokową architekturę i 6 jednostek vertex shaderów.
Dnia wczorajszego odbyła się prezentacja nowych kart firmy ATI z serii X700.
Jak podano do wiadomości, karty posiadają 8 potokową architekturę i 6 jednostek vertex shaderów.
Ta bitwa trwa już od dawna i pochłonęła wiele ofiar.
Firma Razer twórca słynnego Boomslanga i mniej popularnego Vipera, specjalizująca się w produkcji myszek tworzonych z myślą o graczach, wydała na świat swoje nowe "dziecko". Jest to mysz o nazwie Razer Diamondback, która wyglądem przypomina nieco swojego młodszego brata.
Dopiero co pisaliśmy (link) o ciekawej inicjatywie firmy PoV , a już mamy odpowiedź konkurencji.
Mowa o firmie Gainward, znanym na naszym rynku producencie kart graficznych i nie tylko (słuchawki 5.1).
Takie połączenie dla wielu wydaje się idealne. Przecież któż by niechciał spróbować sych sił w tej grze na takiej karcie graficznej, która wydaje się być wprost stworzoną dla niej.
Najwidoczniej do tego samego wniosku doszedł jeden z producentów kart graficznych firma o zapewne miło kojarzącej się graczom nazwie Point of View.
Jak dowiedziałem się, że mam zrobić recenzję najnowszej plastikowej podkładki Steelpad S&S pomyślałem sobie, że ta podkładka nie ma szans - u mnie, fana "szmacianek" i przeciwnika "plastików".
Zaczynamy
Pierwsze zaskoczenie było jak dostałem przesyłkę. Stosunkowo duża była, spodziewałem się mniejszej.
Czas na testy...
Jako, że zebrałem kilka myszek do zabawy na tym padzie, testy podzieliłem na dwie części. W pierwszej są krótkie testy różnych myszek, od tanich optyków, poprzez starsze modele do najnowszych. Miało to na celu zobaczyć czy myszki nie gubią się na podkładce.
Główne danie
Czyli jak wspominałem MX 510 Red i Steelpad S&S. Zacznę od samego początku, czyli pierwszych chwil, jak moja mysz wylądowała na Steelpadzie. Jak już wiecie ze wstępu - byłem dość sceptycznie nastawiony do tego pada. A tu zaskoczenie, kolejne zresztą, bardzo miłe zaskoczenie. Mysz sunie po S&S jak po lodzie.
Podsumowanie
Na koniec recenzji trzeba zebrać wszystkie wnioski w jedną skompilowaną całość, dla tych co czytają tylko zakończenia :) Najnowszy produkt Steelpada prezentuje się nieźle. Potrafił oczarować i zachwycić takiego fana "szmacianek" jak ja. Na pewno na plus zaliczyć należy materiał, z którego jest wykonany, jak i rozmiar pada.
Tajwańska firma Genius przedstawiła swój ostatni produkt. Jest to klawiatura mutlimedialna o nazwie Slim Star.
Zaczynamy
Pierwsze zaskoczenie było jak dostałem przesyłkę. Stosunkowo duża była, spodziewałem się mniejszej.
Czas na testy...
Jako, że zebrałem kilka myszek do zabawy na tym padzie, testy podzieliłem na dwie części. W pierwszej są krótkie testy różnych myszek, od tanich optyków, po przez starsze modele do najnowszych. Miało to na celu zobaczyć czy myszki nie gubią się na podkładce.
Główne danie
Czyli jak wspominałem MX 510 Red i Steelpad S&S. Zacznę od samego początku, czyli piewszych chwil jak moja mysz wylądowała na Steelpadzie. Jak już wiecie ze wstępu - byłem dość sceptycznie nastawiony do tego pada. A tu zaskoczenie, kolejne z resztą, bardzo miłe zaskoczenie. Mysz sunie po S&S jak po lodzie.
Już jutro na łamach eSports.pl będziemy mogli przeczytać recenzję najnowszego pada Steelpada - S&S, dostarczonego nam dzieki ProGamer.pl.
W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.
139 gości
0 użytkowników
0 adminów
Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?
0%
Słaba postawa Fear Factory
0%
Dobra gra UF Gaming
14%
Tłumy widzów na sali kinowej
14%
Mało miejsca
71%
Nie byłem i nie interesuje mnie to
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2025
Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.